Warsztaty Twórczo Zakręcone w Ustroniu

ARIADNA wśród 5 najlepszych pracodawców w Łodzi
27 września 2017
Wiceprezydent Łodzi odwiedził ARIADNĘ
25 października 2017
Za nami kolejne spotkanie spędzone w gronie „twórczo zakręconych”.

W dniach 12-15 października, tym razem w Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowym GWAREK, odbyła się kolejna edycja „Warsztatów Twórczo Zakręconych”, podczas których ponad 200 uczestników (pań, panów i dzieci) poznawało różne techniki „hand made”.

W szalenie miłej atmosferze, można było poznać różne rodzaje haftów takich jak haft matematyczny, ze Schwalm, brazylijski, koralikami, na krośnie, hardanger czy haft florencki. Uczestnicy warsztatów równie chętnie jak haftów uczyli się tworzenia pięknych koronek koniakowskich, frywolitek, makramy, koronki pętelkowej, wiązania siatki, robienia na drutach, patchworku, scrapbookingu, pergamano czy zdobienia pierników. Wszystkich warsztatów nie sposób wymieniać bo zaplanowano ich ponad 130. Dziękujemy uczestnikom warsztatów za fantastyczną atmosferę, miłe rozmowy i inspirację do tworzenia nowych nitek i kordonków.

DZIĘKUJEMY organizatorom - Kasi Kubaszewskiej i Monice Stanowskiej - za ogrom pracy jaki włożyły przed i podczas warsztatów.
Na koniec warsztatów organizatorzy podali datę przyszłorocznego spotkania w Ustroniu, co wszystkich napełniło nutką optymizmu, a my zarezerwowaliśmy termin 18-21 październik 2018rok w swoich kalendarzach.

Do zobaczenia w przyszłym 2018 roku !!!

Gallery Factory error: The folder/album with ID 2505 was not found.
polski