Kontakt

"Ariadna" S.A. Fabryka Nici


NIP 728-013-22-48
92-208 Łódź, ul. Niciarniana 2/6

e-mail: ariadna@ariadna.com.pl


"Ariadna" S.A. Sklep firmowy
obsługa zamówień internetowych

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku.
Godziny pracy: 7.30 – 15.30

Łodź, ul. Niciarniana 2/6
tel.: (+48) 42 25 35 878
e-mail: sklep@ariadna.com.pl

 

Napisz od nas


Skontaktuj się z wybranym działem

Centrala

tel.: (+48) 42 25 35 810

Biuro Zarządu

Anna Lupa
tel.: (+48) 42 25 35 800
e-mail: a.lupa@ariadna.com.pl

Nici szwalne i techniczne

Grzegorz Dyrała
tel.: (+48) 42 25 35 856
e-mail: dyrala@ariadna.com.pl

Pomoc w zakresie nici stosowanych:
- w przemyśle odzieżowym,
- w bieliźniarstwie,
- do szycia odzieży roboczej i ochronnej,
- do produkcji obuwia,
- do odzieży, galanterii skórzanej i skóropodobnej,
- do szycia mebli tapicerowanych,
- do haftu maszynowego,
- w przemyśle spożywczym,
- w przemyśle poligraficznym.

Nici zdobnicze

Magdalena Mamińska
tel.: (+48) 532 750 311
e-mail: maminska@ariadna.com.pl

Pomoc w zakresie:
- nici zdobniczych (mulina, kordonki),
- zestawów do haftu oraz kanw,
- oferty dla sklepów detalicznych.

Taśmy, gumy, sznurki pasmanteryjne

e-mail: market@ariadna.com.pl

Pomoc w zakresie:
- taśm firankowych,
- taśm nośnych,
- taśm odzieżowych,
- taśm poligraficznych,
- taśm flagowych,
- taśm meblowych,
- taśm dywanowych,
- gum,
- sznurków.

Tkaniny i dzianiny pikowane

Grzegorz Lauks
tel.: (+48) 660 775 239
e-mail: lauks@ariadna.com.pl

Pomoc w zakresie:
- tkanin i dzianin pikowanych.,
- usługi pikowania.

Dział Eksportu

e-mail: export@ariadna.com.pl

tel.: (+48) 42 25 35 851, 852, 853, 860

Natalia Kubyszyna
Kierownik Działu Eksportu
e-mail: n.kubyszyna@ariadna.com.pl

Dział Marketingu

e-mail: market@ariadna.com.pl

Paulina Młynarska
tel.: (+48) 42 25 35 855
e-mail: mlynarska@ariadna.com.pl

Sylwia Tomczak
Kierownik Działu Marketingu
e-mail: s.tomczak@ariadna.com.pl

Dział Kadr

e-mail: kadry@ariadna.com.pl

tel.: (+48) 42 25 35 821 do 822

Dział Zaopatrzenia

e-mail: zaopatrzenie@ariadna.com.pl

tel.: (+48) 42 25 35 880 do 883

Agenci Handlowi

Do Państwa dyspozycji są nasi Agenci, których zadaniem jest bezpośrednia współpraca z klientami ARIADNY, przedstawianie oferty naszych produktów, dostarczanie próbek nici i zbieranie informacji z rynku. Agenci pracują w poszczególnych regionach według których została podzielona Polska.

REGION I

Rafał Kozłowski
tel: 694 420 114

kozlowski@ariadna.com.pl

REGION II

Zbigniew Ilski
tel: 694 420 111

ilski@ariadna.com.pl

REGION IV

Dział Sprzedaży i Obsługi Klienta
tel: (48-42) 25 35 872
kom: 694 420 112

sprzedaz@ariadna.com.pl

REGION V

Tomasz Mróz
tel: 694 420 113

mroz@ariadna.com.pl

REGION VI

Marcin Żurek
tel: 694 420 115

zurek@ariadna.com.pl
Mapa AH
polski