IGŁY

IGŁY

Najlepszą parą dla nitki jest igła, dlatego oprócz produkowanych przez ARIADNĘ nici posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości igły firmy SCHMETZ.
Igły w ofercie ARIADNY, to kolejny krok w kierunku jak najbardziej kompleksowej obsługi klienta. Jednoczesne zakupy nici i igieł pozwalają zaoszczędzić czas
i pieniądze. Poza bogatymi zestawami specjalnie wyselekcjonowanych igieł oferujemy również fachowe doradztwo w doborze igieł oraz optymalny serwis techniczny.

OFERTA ARIADNY OBEJMUJE:
- igły do maszyn przemysłowych w ponad 70 systemach, w optymalnym zakresie grubości,
- 39 rodzajów igieł do maszyn domowych, dostępnych pojedynczo w blistrach lub w formie zestawu z prezenterem,
- 8 typów igieł do maszyn domowych w magazynkach.

Poza igłami dostępnymi w bieżącej ofercie ARIADNY można również zamawiać pozostałe igły firmy SCHMETZ, których w katalogu firma ta posiada około 6 tysięcy.


UWAGA!
Zawirowania w gospodarce światowej związane z pandemią spowodowały, że producent igieł do maszyn domowych - marka Schmetz ma przejściowe problemy z utrzymaniem terminowości dostaw niektórych rodzajów igieł. W związku z kurczącymi się zapasami tych igieł w magazynie ARIADNY, została podjęta decyzja o czasowym zastąpieniu igieł firmy Schmetz igłami firmy Schmetz, ale produkowanymi pod marką TEXI.
Chcemy zapewnić, że producentem igieł TEXI jest również firma Schmetz.
Igły produkowane pod marką TEXI sprzedawane będą w tych samych cenach i pod tymi samymi indeksami, co ich odpowiedniki produkowane pod marką Schmetz.
Poniżej zamieszczamy do pobrania wykaz zawierający odpowiedniki igieł firmy Schmetz produkowanych pod marką TEXI.


polski