Ariadna butik

PROGRAM PARTNERSKI DLA SKLEPÓW DETALICZNYCH

ARIADNA BUTIK - to nowa marka firmy ARIADNA, którą mogą posługiwać się sklepy pasmanteryjne, posiadające w swojej ofercie produkty Ariadny prezentowane w pełnej kolorystyce przy pomocy ekspozytorów i szaf (określone w regulaminie programu), wyróżniające się obsługą klienta w zakresie profesjonalnego doradztwa oraz dobrą lokalizacją jak i przestrzenią lokalową pretendujące do miana "najlepszych" pasmanterii w Polsce.

Obecność w programie zapewnia sklepom szczególną opiekę marketingową ze strony ARIADNY, a także udział w akcjach promocyjnych na specjalnych warunkach.

 

Jeśli Twój sklep spełnia warunki regulaminu programu ARIADNA BUTIK, czyli posiadasz w swojej ofercie:

  • pełną ofertę kordonków bawełnianych w szafach bądź modułach ekspozycyjnych,
  • szafkę na nici Talia 120/200m (na 198 lub 90 kolorów),
  • szafkę na nici specjalistyczne (na 40 kolorów),
  • ekspozytor z muliną (na 330 kolorów)

Aby zgłosić się do programu należy wypełnić formularz na stronie lub wydrukować i wysłac go do Ariadna S.A Fabryka nici, ul. Niciarniana 2/6, 92-208 Łódż, z dopiskiem "ARIADNA BUTIK", bądź przekazać go przedstawicielowi Ariadny (agentowi handlowemu lub innemu pracownikowi), można też zeskanować i przesłać mailem na adres: market@ariadna.com.pl

Formularz zgłoszeniowy

WtyczkaKostka

Możliwości na ekspozycję podświetlanego kasetonu z logo "ARIADNA BUTIK"

*Oświadczam, iż zapoznałam/łem się z Regulaminem Programu ARIADNA – BUTIK i akceptuję jego treść.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Ariadna S.A. Fabryka nici z siedzibą w Łodzi. Twoje dane w zależności od przekazanej treści będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie, zgłoszenie, wykonania umowy lub realizacji twoich ewentualnych uprawnień. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce Prywatności.

*Oświadczam, iż zapoznałam/łem się z pełną informacją na temat przetwarzania danych osobowych znajdującą się w Polityce Prywatności.
polski