Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego – X edycja

Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej
25 listopada 2013

Jubileuszowa, dziesiąta Gala wręczenia Nagród Gospodarczych Województwa Łódzkiego przyniosła bardzo miłą niespodziankę. ARIADNA S.A. Fabryka Nici w Łodzi została laureatem Nagrody w kategorii „Duże przedsiębiorstwo”.

To ogromny sukces naszej firmy, na który złożyło się zaangażowanie i profesjonalizm wszystkich pracowników Fabryki. Kapituła konkursu doceniła między innymi osiągane przez ARIADNĘ S.A. wyniki ekonomiczne oraz jej wkład w rozwój gospodarczy regionu. Wysoko oceniono także innowacyjność firmy, podejmowane przez nią działania na rzecz ochrony środowiska oraz działalność społeczną.

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego, to niezwykle prestiżowe wyróżnienie, które dla nagrodzonej firmy stanowi zarazem podziękowanie, jak i bodziec do dalszych aktywnych działań na rzecz rozwoju.
Nagroda przyznawana jest od 2004 roku. W skład Kapituły konkursu wchodzą przedstawiciele nauki, biznesu, urzędów oraz mediów.

Tegoroczna, uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się w łódzkim Hotelu Andel’s. Statuetkę z rąk Wojewody Łódzkiego Jolanty Chełmińskiej oraz Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia odebrała Wiceprezes Zarządu Dyrektor Generalny ARIADNY S.A. Ewa Edyta Pluta.

Zdjęcia prezentujemy dzięki uprzejmości Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

polski