Zintegrowany Katalog Kolorów Nici Odzieżowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów - chcąc ułatwić zarówno zakupy, jak i stosowanie nici ARIADNY SA w procesach produkcyjnych, postanowiliśmy wprowadzić Zintegrowany Katalog Kolorów Nici Odzieżowych.

Zintegrowany Katalog Kolorów Nici Odzieżowych zastąpi używane do tej pory katalogi kolorów nici: Talia/Artyn, Texar, Nokton i Tytan 250/360. Mówiąc inaczej, będzie obowiązywał jeden katalog dla pięciu rodzajów nici, które znajdują zastosowanie w produkcji szeroko rozumianej odzieży.

Wprowadzenie Zintegrowanego Katalogu pociąga za sobą konieczność unifikacji numerów kolorów. I tak od 05.10.2020 roku kolory w niciach Texar i Nokton otrzymują odpowiednie numery w nomenklaturze nici Talia/Artyn, natomiast numery kolorów nici Tytan 250/360 nie ulegną zmianie i będą nadal obowiązywać w nowym katalogu. Wykaz kolorów nici Texar i Nokton oraz ich nowa numeracja znajdują się w pliku do pobrania na dole strony.

Pełna adaptacja tego rozwiązania wymaga czasu, dlatego przez okres około dwóch lat, na etykietach opakowań, kolory w niciach Texar i Nokton będą oznaczane w nowej i dotychczasowej numeracji (np. Texar 0014/5107, Nokton 0095/4010). Asortymenty znajdujące się obecnie w magazynie wyrobów gotowych będą posiadały na etykietach tylko stary numer koloru.

W systemie zamówień elektronicznych kolory w niciach Texar i Nokton również będą uwidocznione w nowej i dotychczasowej numeracji. Na platformie e-commerce będą widoczne dwie kolumny z numerem koloru. W jednej z nich będzie kolor obecny, a w drugiej nowy z katalogu zintegrowanego. Zostanie dodane również okienko do wyszukiwania pozycji kolorystycznej według jednej i drugiej wersji.

Składając zamówienie w okresie adaptacyjnym, Klienci mogą posługiwać się zarówno dotychczasową, jak i nową numeracją. Zachęcamy jednak do posługiwania się nową numeracją. W tym czasie zachowują także ważność aktualne katalogi nici Talia/Artyn, Texar, Nokton i Tytan 250/360, które docelowo będziemy wymieniać na Zintegrowany Katalog Kolorów Nici Odzieżowych.
polski