Szanowni Klienci,
mając na uwadze zagrożenie epidemiologiczne, staramy się ograniczać liczbę osób na terenie firmy. W związku z tym informujemy, że preferowaną formą realizacji zamówień jest wysyłka za pośrednictwem firm spedycyjnych. Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo na odbiór osobisty, prosimy o wcześniejsze złożenie zamówienia, tak żebyśmy mogli z wyprzedzeniem przygotować towar i skrócić Państwa czas oczekiwania na jego wydanie. Jednocześnie, przy odbiorze towaru prosimy o stosowanie maseczek ochronnych oraz rękawiczek jednorazowych.

Zamówienia od Klientów biznesowych prosimy składać za pośrednictwem platformy e-commerce, mailowo: sprzedaz@ariadna.com.pl, mailowo bezpośrednio do osoby obsługującej lub telefonicznie: 42-25-35-874; 668-026-521; 735-207-291.
Nasi Pracownicy skontaktują się z Państwem w sprawie realizacji zamówień.

Wcześniejsze składanie zamówień preferowane jest również w Sklepie Firmowym. Zachęcamy do płatności za pomocą kart płatniczych lub do przedpłaty. Wprowadziliśmy również możliwość dostarczenia zamówień klientów Sklepu Firmowego spedytorem. W celu realizacji zamówień ze Sklepu Firmowego, prosimy o kontakt mailowy: sklep@ariadna.com.pl lub telefoniczny: 42-25-35-878.

W związku z powyższym liczymy na Państwa wyrozumiałość i chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby obecna sytuacja nie wpłynęła negatywnie na naszą współpracę.

Z poważaniem
Marcin Hausman
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
Ariadna S.A. Fabryka Nici

 
sklep internetowy
 
„Hobby line”, to nowa marka Ariadny kierowana przede wszystkim do osób, które cenią sobie prace wykonane własnoręcznie.
Pod szyldem „Hobby line” proponujemy zestawy do samodzielnego wykonania wielu produktów zdobniczych.
polski