Szanowni Klienci,
w związku z zagrożeniem epidemiologicznych informujemy, że od 16.03.2020 wszystkie zamówienia będą realizowane jedynie za pośrednictwem firm spedycyjnych. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych Pracowników postanowiliśmy zawiesić do odwołania wszystkie odbiory własne. Wprowadziliśmy też ograniczenia w poruszaniu się osób po terenie Spółki. Cześć naszych pracowników Pionu handlowego będzie pracowała zdalnie.

Zamówienia od Klientów biznesowych prosimy składać za pośrednictwem platformy e-commerce, mailowo: sprzedaz@ariadna.com.pl, mailowo bezpośrednio do osoby obsługującej lub telefonicznie: 42-25-35-874; 668-026-521; 735-207-291.
Nasi Pracownicy skontaktują się z Państwem w sprawie realizacji zamówień.

Informujemy również, że Sklep Firmowy będzie obsługiwał klientów tylko i wyłącznie w zakresie odbiorów wcześniej złożonych zamówień. Nie będzie możliwe złożenie zamówienia na miejscu. Płatność będzie realizowana za pomocą kart płatniczych lub przedpłaty. Wprowadziliśmy również możliwość dostarczenia zamówień klientów Sklepu Firmowego spedytorem. Szczegóły zostaną przekazane Państwu przez personel Sklepu. W celu realizacji zamówień ze Sklepu Firmowego, prosimy o kontakt mailowy: sklep@ariadna.com.pl lub telefoniczny: 42-25-35-878.

Jednocześnie informujemy, że sprzedaż poprzez nasz sklep internetowy www.sklep.ariadna.com.pl będzie funkcjonowała na dotychczasowych warunkach, z wyłączeniem możliwości odbioru osobistego.

W związku z powyższym liczymy na Państwa wyrozumiałość i chcielibyśmy zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby obecna sytuacja nie wpłynęła negatywnie na naszą współpracę.

Z poważaniem
Marcin Hausman
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
Ariadna S.A. Fabryka Nici

 
sklep internetowy
24 lutego 2020

II Zakręcony Patchwork

10 grudnia 2019

Grembach na kartach książki

24 października 2019

Fast Textile 2019

 
„Hobby line”, to nowa marka Ariadny kierowana przede wszystkim do osób, które cenią sobie prace wykonane własnoręcznie.
Pod szyldem „Hobby line” proponujemy zestawy do samodzielnego wykonania wielu produktów zdobniczych.
polski