Nowe opakowania

Oferta nici na małych nawojach typu „snap” zmienia formę opakowania. Zmiana ta podyktowana jest przede wszystkim względami ekologicznymi i estetycznymi. Ochrona środowiska, jako istotny element obecnej rzeczywistości, na stałe wpisuje się również w procesy produkcyjne oraz sposoby konfekcjonowania w Ariadnie. Dlatego odchodzimy od opakowań foliowych – torebek strunowych - jako opakowanie 5 sztuk nici na małych nawojach i zamieniamy je na pudełko kartonowe. Elegancka grafika, czytelnie nadrukowane informacje oraz możliwość podejrzenia koloru bez otwierania pudełka dają gwarancję estetycznego i uporządkowanego ułożenia na półkach.
W magazynie posiadamy jeszcze wyroby spakowane w torebki foliowe. Wszystkie nowo produkowane nici na małych nawojach będą już pakowane w pudełka. Dlatego do czasu wyczerpania stanów magazynowych mogą Państwo otrzymywać nici zarówno w torebkach strunowych jaki i pudełkach kartonowych. Jest to etap przejściowy, który nie powinien potrwać zbyt długo.

Jednocześnie informujemy, że zmieniliśmy również grafikę pudełek na nici Talia 120/500m, one także będą miały z czasem nadrukowane informacje, zamiast naklejanej etykiety.
polski