Produkty

ARIADNA S.A. Fabryka Nici z Łodzi, jest jednym z największych producentów i eksporterów nici w Polsce. Atutem przedsiębiorstwa są dobrze wyposażone laboratoria oraz nowoczesny park maszynowy. ARIADNA pracuje w oparciu o nowe technologie oraz starannie dobraną bazę surowcową, co gwarantuje produkcję wyrobów na najwyższym poziomie. Wysoką jakość nici oraz spełnienie oczekiwań klientów gwarantuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000, który został wdrożony i jest realizowany w łódzkiej Spółce.

ARIADNA w swojej ofercie posiada znane i cenione na rynku krajowym i zagranicznym nici szwalnicze: ERA, TALIA, ARTYN, VIGA, TYTAN, TYTAN 250, TEXAR, NOKTON, NICI BAWEŁNIANE. Produkuje również nici do haftu maszynowego IRIS, a także nici do robótek ręcznych: MULINA, KORDONKI - KARAT 8, MUZA 20, MUZA 10, KAJA, ADA, MAJA, ATŁASEK, nici typu kord - KORAL, OPAL, włóczka ARIA oraz nici metalizowane SILVA. ARIADNA oferuje również zestawy do haftu krzyżykowego MALWINA, a także Aidy.

Realizując oczekiwania klientów ARIADNA wzbogaca swoją ofertę poprzez produkcję nowości i udoskonalanie posiadanych produktów. Najnowszą ofertą są tkaniny i dzianiny pikowane, a także specjalistyczne nici formowane w kształcie KOKONÓW.

Od niedawna nasza oferta powiększyła się o zupełnie nowy asortyment, jakim są taśmy i tasiemki pasmanteryjne. W tej gamie produktów mamy szeroki wachlarz możliwości. Produkujemy taśmy firankowe, poligraficzne, flagowe, nośne, meblowe, odzieżowe i dywanowe. Stale dbamy o to aby rozwój naszego asortymentu wychodził naprzeciw oczekiwaniom klientów.